Změna ve vedení NAUI

Minulý pátek, dne 9. 1. 2015 pan Jim Bram, prezident a výkonný ředitel a pan Jed Livingstone, místopředseda pro vzdělávání a rozvoj produktů oznámili svůj odchod do důchodu.

Společnostem NAUI a NAUI Services Group věnovali více než 50 let svého pracovního života. Během svého působení v NAUI pánové Bram a Livingstone úspěšně přestěhovali společnost z Kalifornie do svého nového sídla v Tampě na Floridě a vytvořili tím nové moderní ústředí jako základnu pro celosvětové operace, vyvinuli řadu výukových materiálů, které nadále pomáhají růst a inspirují novou generaci potápěčů. Jejich vedení nám bude chybět. Doufáme, že se všichni členové připojí k NAUI představenstvu a vyjádří jim svoje upřímné poděkování za jejich práci a popřejí jim šťastný a dlouhý život v důchodu.

Vedení obou společností NAUI a NSG již zahájilo výběrové řízení pro doplnění NAUI manažerského týmu. I když řízení stále probíhá, členové NAUI i naši obchodní partneři si mohou být jisti, že každodenní operace budou pokračovat bez přerušení. Všichni zaměstnanci NAUI ústředí budou i nadále poskytovat všechny služby, které jsou pro řízení NAUI potřeba, a to v plné kvalitě jako dosud.

Žádáme Vás tímto také o pochopení a trpělivost během tohoto období změn ve vedení společnosti. Představenstvo NAUI se již brzy sejde ve svém sídle v Tampě a bude Vás, naše členy, informovat o tom, jak postupuje kupředu. Zavázali jsme se ke spolupráci s Vámi a Vaším jménem vybereme nový manažerský tým, který bude moci přinést strategickou a operativní vizi pro zajištění dobré budoucnosti pro NAUI v příštích letech. Děkujeme Vám za Vaši trvalou podporu a závazek k NAUI.

autor článku: Představenstvo NAUI

Other News